Katalog Rowerowy 2008
no flashplayer

ZNAJDŹ SKLEP:

no flashplayer

Reklama

Katalog Rowerowy 2009

Nieustająca ewolucja sprzętu rowerowego powoduje, że jego oferta jest coraz bardziej wyspecjalizowana – dopasowana do aktualnych trendów i potrzeb użytkowników rowerów. Staramy się nie tylko śledzić i pokazywać w naszym Katalogu, co mają do zaproponowania firmy rowerowe w najnowszym sezonie, ale zmieniając Katalog, chcemy, żeby był coraz lepszym narzędziem i wsparciem przy dokonywaniu rowerowych zakupów. Tak będzie i w tym roku. Wprowadzone nowości zmienią KR nie tylko wizualnie, poprawią także jego czytelność i funkcjonalność. Uruchomienie nowej strony internetowej Katalogu, wzbogaconej o wiele dodatkowych udogodnień, pozwoli z kolei zwiększyć zasięg i wydłużyć życie produktu, jakim jest Katalog Rowerowy. Jesteśmy przekonani, że we współpracy z Państwem przygotujemy najlepszy przewodnik po polskim rynku rowerowym.

Profil katalogu

Szczegółowy i rzetelny przekrój polskiego rynku rowerowego, poszerzony o kultowe marki produktów niedostępnych w Polsce. Pełne kolekcje rowerów, części, akcesoriów i ubiorów podane w najwygodniejszej dla czytelnika formie. Zdjęcia najnowszych produktów, aktualne ceny, informacje o dystrybutorach, sprawią, że czytelnicy ponownie wybiorą nasze wydawnictwo, które przez cały sezon będzie służyło im jako narzędzie przy wyborze i zakupie sprzętu. Czytelne i bogate opisy oraz największa liczba poukładanych tematycznie produktów sprawią,
że edycja ta stanie się największym przewodnikiem po rynku rowerów w Polsce.

Grupa docelowa

Docieramy do ludzi aktywnych, młodych i niezależnych, zainteresowanych nowinkami technicznymi oraz zakupem nowego sprzętu. W 80% są to mężczyźni w wieku 21–44 lata, z wyższym lub średnim wykształceniem. Nasi czytelnicy korzystają z roweru nie tylko jako środka transportu. Jest on także elementem ich stylu życia. Świadomie inwestują w siebie oraz dbają o kondycję i zdrowie. Cenią markowe produkty, również te niezwiązane z ich rowerowym hobby.

Internet

Wersja internetowa Katalogu papierowego. Dodatkowe funkcje umożliwiają sprawne wyszukiwanie produktów, ich sortowanie czy porównywanie wybranych. Użytkownik ma możliwość wyszukiwania sklepów zarówno od strony produtku, jak i przy użyciu filtrów geograficznych. Mechanizm komentowania produktów zapewnia interaktywność katalogu. Dodatkowe narzędzia dla reklamodawców umożliwiają okresowe promowanie swoich produtków na stronie głównej lub na podstronach danych kategorii. Strona ta zwiększa zasięg i dostępność Katalogu Rowerowego, a dzięki wspomnianym, dodatkowym narzędziom i możliwości aktualizacji danych w trakcie sezonu staje się samodzielnym produktem.

W sprawie współpracy prosimy o kontakt z działem reklamy

tel. 071 348 82 83

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem PDF (860 KB) zawierającym pełną ofertą reklamową dotyczącą Katalogu Rowerowego 2009.

Copyright © Grabek Media 2008 - All Rights Reserved; Projekt i wykonanie Remnet
Home | O nas | Kontakt | Reklama | Regulamin i Poliytka Prywatności | Zamów Katalog!