Katalog Rowerowy 2008
no flashplayer
no flashplayer

ZNAJDŹ SKLEP:

no flashplayer

Poradniki

Na zakupy!

Kiedy wpadasz na pomysł zakupu roweru, okazuje się, że dołączasz do rzeszy ludzi. Twoje

oczekiwania zostały już dawno spełnione, teraz tylko musisz wiedzieć jakie. Zaraz się dowiesz.

Światełko w mroku

Rowerowy język może z początku wydawać się dziwny i brzmieć niemal jak slang. Dlatego postaraliśmy się wyjaśnić pewne częściej spotykane pojęcia. Z czasem, kiedy wasza przygoda rowerowa będzie się rozwijała, na pewno zaczniecie posługiwać się nimi ze swobodą native speakera.

Z tarczą lub V-brakiem

Każda przyjemność kiedyś się kończy. Nawet najlepszą jazdę trzeba kontrolować i kiedyś zakończyć. Tracąc panowanie nad energią generowaną przez twoje mięśnie, możesz boleśnie przekonać się, że rower to wcale nie tak wolny środek transportu. I choć istnieją inne, awangardowe metody, to klasyczne hamulce zamieniające energię kinetyczną na cieplną są najlepszym, co wymyślono, abyś miał poczucie bezpieczeństwa w każdych okolicznościach.

Trzymaj się!

Dla pełnej przyjemności z jazdy potrzebujesz kół, które cię nakręcą, i opon sprawiających, że mimo wszystko sprawy nie wymkną się spod kontroli.

Serce

Jeśli rama stanowi duszę roweru, jego serce z całą pewnością bije w napędzie. Zapewnia on obieg energii w całym układzie i zasila tylne koło życiodajną mocą spływającą z nóg kolarza przez korby i łańcuch na tylne zębatki. Obieg ten powstał i udoskonalany był w drodze ewolucji kolejnymi przystosowaniami i rozwinięciami.

Ster

Nieważne, czy sztywny czy amortyzowany, jego kluczowym zadaniem jest mocne trzymanie przedniego koła i skierowanie go tam, dokąd wiedzie twoja droga.

Dusza roweru

Rama jest wyjątkowym elementem roweru, to ona definiuje jego charakter i możliwości,

wymiana żadnej rowerowej części nie zmienia go w taki sposób, jak zamiana jego duszy.

Copyright © Grabek Media 2008 - All Rights Reserved; Projekt i wykonanie Remnet
Home | O nas | Kontakt | Reklama | Regulamin i Poliytka Prywatności | Zamów Katalog!