Katalog Rowerowy 2008
no flashplayer

ZNAJDŹ SKLEP:

no flashplayer

O nas

Szczegółowy i rzetelny przekrój polskiego rynku rowerowego. Pełne kolekcje rowerów, części, akcesoriów i ubiorów podane w najwygodniejszej formie. Zdjęcia najnowszych produktów, aktualne ceny, informacje o dystrybutorach, czytelne i bogate opisy oraz największa ilość poukładanych tematycznie produktów. To jest to co wyróżnia nasz Katalog Rowerowy w wersji papierowej.

Teraz masz możliwość korzystania z jeszcze bogatszej funkcjonalności Katalogu w wersji on-line. Przeglądaj, porównuj, filtruj i sortuj, czytaj - po prostu korzystaj z przygotowanych przez nas - specjalnie dla Ciebie - informacji. Powodzenia!

Od 2002 roku przygotowujemy dla Was dwa tytuły: raz do roku Katalog Rowerowy i miesięcznik Magazyn Rowerowy.

Nasze tytuły rowerowe są jedynymi pismami o rowerach w Polsce skierowanymi do szerokiego kręgu odbiorców. Trzon redakcji stanowią ludzie, którzy na dwóch kółkach przejechali tysiące kilometrów. Jeździmy dla Was, testujemy i sprawdzamy wszystko, co ma jakikolwiek związek z naszą i Waszą pasją, począwszy od opon i pedałów, poprzez torebki podsiodłowe i okulary, aż po pompki i smary.

Trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco informujemy Was o wszystkim, co warte poznania i zobaczenia. Rower to dla nas nie tylko środek lokomocji, ale też styl życia. Mobilni, aktywni, ciągle ciekawi jesteśmy tego, co czai się za zakrętem. Sądzimy, że taki jesteś też Ty nasz Czytelniku.

Dla Ciebie nasi wysłannicy z pasją przemierzają polskie szlaki i najdalsze zakątki globu, by dostarczyć praktycznych, najświeższych informacji. Dla Ciebie fachowcy w laboratoriach za pomocą skomplikowanych urządzeń "maltretują" komponenty, byś później mógł wybrać te najlepsze z nich. Dla Ciebie w końcu lekarze, fizjologowie i trenerzy badają ludzkie ciało i umysł, byś mógł wykorzystać ich doświadczenie. Nie uznajemy połowicznych rozwiązań. Nasz magazyn ma największą objętość w Polsce i duży format. Staranny dobór zdjęć służy tylko jednemu celowi - chcemy abyś poczuł się jeszcze mocniej zarażony naszą wspólną pasją. Uporządkowana struktura magazynu pozwoli Ci zawsze znaleźć swoje ulubione rubryki.

Przepis na rower wydaje się prosty, składniki są od dawna znane, a sposób przyrządzania oczywisty. Ale Ci, którzy rowerowy smak mają bardziej wyrafinowany, a tacy są Czytelnicy tego Katalogu, będą szukali nowych ingrediencji i świeżych doznań. My staniemy na wysokości zadania, pokażemy, co ciekawego w tegorocznym menu, bo zrobienie dobrego roweru to prawdziwa sztuka, a my wiemy, jak ją zgłębić.

Wiemy co mówimy - rowery to nasza specjalność.

Redakcja

 

Copyright © Grabek Media 2008 - All Rights Reserved; Projekt i wykonanie Remnet
Home | O nas | Kontakt | Reklama | Regulamin i Poliytka Prywatności | Zamów Katalog!